Aralık Ayı Webinerlerim

NedirTV Webiner   Webiner’lerine tüm hızıyla devam eden NedirTV’nın bu ayki programında bende iki webinerle bulunuyorum;

 

 

 

Cambaz Debugger – C# Uygulamalarında Hata Ayıklama

   24 Aralık 2011 Cumartesi saat  21:00’da gerçekleşecek olan bu webiner’de C# uygulamalarınızda hem yazılım geliştirici makinesinde, hem de müşteri makinesinde oluşan hatalarda nasıl debug yapabileceğinizi sizlerle paylaşacağım.

   Genel bir katılımı hedeflendiğim bu webiner’in ilk bölümünde Visual Studio ile nasıl debug yapabildiğimizi incelerken, ikinci bölümünde herhangi bir geliştirme ortamının olmadığı müşteride oluşan hataların nasıl tespit edilebileceğinden, Windows hata yönetiminden, hata dökümü almaktan ve WinDBG v.b. uygulamalardan örneklerle bahsedeceğim.

Webiner’e bu linkten katılmanız mümkün. Webiner’i takviminize eklemek için bu link’i kullanabilirsiniz.

C#’ın Geleceğine Bir Bakış

   26 Aralık 2011 Pazartesi saat  21:00’da gerçekleşecek olan bu webiner’de adından da tahmin edebileceğiniz gibi C#’ın önümüzdeki sürümlerinde bizleri nelerin beklediğini göreceğiz.

   Her yeni sürümde daha da güçlü bir dil haline gelen C#’ın önümüzdeki 2 sürümünde bizlere ne süprizleri var merak ediyorsanız kaçırmayın derim.

   Webiner’e bu linkten katılmanız mümkün. Webiner’i takviminize eklemek için bu link’i kullanabilirsiniz.

 

Not: Webinerlere katılmak için sadece bir defaya mahsus bilgisayarınıza Office Live Meeting’i kurmanız gerekmektedir. Webiner saatinden 15 dakika önce webiner linkine tıkladığınızda, gerekli kurulum için yönlendirmeler yapılacaktır.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.