DEU BT 2. Teknoloji Zirvesi Ardından

   İlk dönem finalleri öncesi üniversitelerde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerden sonuncusunu da geçtiğimiz haftasonu Dokuz Eylül Üniversitesinde gerçekleştirdik.

abd

   Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Topluluğunun ev sahipliğinde gerçekleşen 2. Teknoloji Zirvesi 2 gün boyunca eğlenceli ve bir o kadar da önemli konulara değinmeye özen gösterdik.

20130107212315242

 

   İlkay İlknur, Tuğberk Uğurlu ve Umut Erkal ile birlikte gerçekleştirdiğimiz oturumlarda Windows 8’den TFS’ye, .Net micro framework’ten Portable Class Library’ye bir çok önemli konuya değindik. Özellikle Umut ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Kinect sunumunda süpriz olarak iki robot ile karşılaşan katılımcıların da en az bizler kadar eğlendiklerine eminim.

   Etkinlik ardından misafirperverlikleri ve organizasyonlarıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu ve özellikle de DEU MSP’miz sevgili Abdurrahman Yıldız’a teşekkür ediyorum.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

3 yorum

  1. Pingback: @aRahmanYildiz

  2. Pingback: @tourismgeek

  3. Pingback: 2. Teknoloji Zirvesi | Abdurrahman YILDIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.