DreamSpark + Pluralsight

   DreamSpark üyeleri Pluralsight’ta 90 günlük ücretsiz kullanım hakkına sahip oldu. Microsoft’un öğrencilere ücretsiz olarak profesyonel ürünleri sunduğu DreamSpark programı ile Pluralsight arasında yapılan anlaşma ile artık tüm DreamSpark üyesi öğrenciler sunular bu profesyonel ürünler hakkında 90 günlük eğitim hakkına sahip oluyor, üstelikte hiç bir ücret ödemeden!

Pluralsight üyeliğini başlatmak için DreamSpark sayfasındaki link kullanılabilir

   Pluralsight tarafından sunulan bu ücretsiz eğitimlere ulaşmak için DreamSpark web sitesine giriş yaparak pluralsight için ayrılmış sayfada Get Key butonu yardımıyla gerekli olan anahtarı alabilirsiniz.

pluralsight-code

   Bir sonraki adımda ise http://training.pluralsight.com/Dreamspark adresine giderek code alanına size verilen anahtarı yazarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

   Bu işbirliğinin öğrenciler açısından oldukça faydalı olacağını umuyorum.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

1 Yorum

  1. gokhanweb   •  

    pluralsight-training.net’den bende yararlanıyorum. çok değerli bir kaynak. eğer microsoft’un üniversiteniz ile anlaşması varsa kesinlikle dreamspark’dan yararlanmalısınız. mersin üniversitesi anlaşmada yok. daha önceden vardı. neyseki ben visual studio 2010’u indirmiştim. java,c++,javascript,c# dersleri çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.