Dumlupınar Üniversitesindeydik

   11 Mayıs 2013 cumartesi günü Muammer Benzeş ve Sertay Halka ile birlikte INETA Türkiye olarak Bilgisayar ve Bilişim Topluluğu’nun davetlisi olarak Dumlupınar Üniversitesi’ndeydik.

Dumlupınar Tech Day etkinlik afişi

 

    Etkinliğin ilk oturumunda Muammer’le başladığımız güzel söyleşiye sonlara doğru Sertay’ın da katılmasıyla daha da eğlenceli anlar yaşadık. Her ne kadar iş hayatında katılımcıları bekleyenleri tüm gerçekliğiyle paylaşmamız biraz sarsmış olsa da (:) ) bunu bilerek donanımlarını tamamlamaları, bunlara hazırlıklı olabilmeleri adına faydalı bir söyleşi olduğuna inanıyorum. Söyleşinin devamında da hep birlikte teknolojinin gidişatını ve hayatımıza etkilerini paylaştık.

Etkinlik ardından katılımcılarla...

   Etkinliğin devamında ise Windows 8 ve Kinect oturumları ile katılımcılarlaydım. Gün sona ererken dönüş saatimin yaklaşmasının da etkisiyle hızlandırılmış bir kinect sunumu ardından eğlenceli bir günü geride bırakmış olduk.

   Gün biterken şehrin anahtarını almanın mutluluğu (:) ) ve günün eğlenceli anları zihnimde yer ederken İzmir’e dönüş yolculuğu çoktan başlamıştı. Bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapan Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Topluluğuna teşekkür ederim.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.