Enterprisecoding Android Uygulaması Yayında

url_qr_code   Bugün gururla açıklıyorum ki; paylaşımlarımı gerçekleştirdiğim Enterprisecoding web sitem ve video kanalım dışında sizlerle çevrim içi/dışı iletişimde olabileceğimiz bir başka ortam daha hazır : Enterprisecoding Android uygulaması.AnaEkran

    Bir süredir çevrim dışı ve mobil ortamlarda da sizlerle buluşabilme fikri aklımdaydı. Bugün, Enterprisecoding Android uygulaması ile bu hayalimde bir adımı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Android Market üzerinde cep telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama ile makalelerimi telefonunuzdan rahatlıkla okuyabiliyor olacaksınız. Android işletim sistemli cep telefonlarına özel geliştirilen ve Türkçe bir arayüze sahip olan uygulama, makaleleri telefonunuzda saklayarak istediğiniz zaman erişebiliyor olmanıza da olanak sunmakta.

market_qr_code    Uygulamayı cep telefonunuza android market sayfası üzerinden kurabileceğiniz gibi yandaki Android Market QR kodu ile de kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ilk sürümler güzel bir noktaya gelmekle birlikte ilerleyen sürümlerde sizlere daha etkileşimli bir arayüze sahip uygulama sunmayı hedeflemekteyim.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

1 Yorum

  1. Samet ÇELİKBIÇAK   •  

    Tebrik ediyorum Fatih abi. Andorid dünyasına hoş geldin. Bende geçtiğimiz zamanlarda şöyle bir bakmıştım bu dünyanın kapısından.Şimdi senin uygulamayı görünce terkar bir istek uyandı içimde umarım bende güzel ve faydalı uygulamalar geliştirebilirim tıpkı senin gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.