ESOGÜ’da Kinect ile eğlendik

   Geçtiğimiz cumartesi günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Student Branch Computer Society davetlisi olarak CS101 etkinliğindeydim.

Etkinlik afişi

   Katılımın oldukça fazla olduğu bu güzel etkinlikte katılımcılar GDG Ankara ile Android programlama hakkında bilgi edindikten sonra sıra Kinect sunumuma geldi. Şimdiye kadar daha çok Bilgisayar Mühendisi ağırlıklı etkinliklerde yer aldığım için çoğunluğu Elektrik-Elektronik Mühendisi olan bu kitleye hitap etmek; hele ki içeriği daha böylesi teknik olan bir sunumla hitap etmek benim için farklı bir deneyimdi.

   İşin ilginç yanı; etkinlik şimdiye kadar ki en eğlenceli etkinliklerimden birisiydi. Hem eğlendim, hem de eğlendirdim. Demek ki bu etkinliğin kitlesi Elektrik-Elektronikçilermiş 😉

  Etkinlik sona erip ve dönüş yolculuğu başladığında, her ne kadar yorgun olarak bir günü sonlandırmış olsam da, ev sahiplerinin böylesine güzel ağırladığı ve eğlendiğim bir etkinliği gerçekleştirmiş olmaktan mutluydum.

  Güzel Eskişehir’in misafirperver ev sahipleri olan IEEE Student Branch Computer Society’ye bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir başka etkinlikte görüşmek üzere.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

3 yorum

  1. Pingback: @akinakgul

  2. Pingback: @AtesE3

  3. Pingback: @cansu_tmkgl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.