fatihboy.com vCard sitem yayında

   Bir süredir aklımda olan bir fikri bu hafta sonu nihayet hayata geçirebilmenin mutluluğunu yaşıyorum; fatihboy.com sitem yayında.

fatihboy.com vCard web sitem

   Son zamanlarda giderek artan bir trend olan vCard sitelerine kendime ait bir site ile ben de katıldım. Enterprisecoding.com tüm varlığıyla yayına devam edecek ve deyim yerinde ise benim için amiral gemisi olmaya devam edecek. Bunun yanında, FatihBoy.com ise benim kendimi tanıtma şansı bulacağım, web ortamındaki kartvizitim olacak.

   İnternet üzerinde bulunduğum sosyal ağların ve gerçekleştirdiğim projelerin özetlerinin bulunacağı fatihboy.com aynı zamanda da bana ulaşılabilmesi için bir iletişim formunu da barındırıyor olacak.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.