Microsoft MVP Ödülü

7411.MVP_5F00_FullColor_5F00_ForScreen   2011 yılı bugün akşam üzeri aldığım maille bana gerçekten de çok güzel bir şekilde merhaba dedi; son bir yıldır Visual C# alanında yapmış olduğum çalışma ve paylaşımlarımdan dolayı Microsoft tarafından En Değerli Profesyonel (Most Valuable ProfessionalMVP) ödülüne layık görüldüğümü öğrendim.

  Geçtiğimiz bir yıl benim açımdan oldukça yoğundu, en başta hayatımın en önemli bölümünü dolduran aileme dünyalar güzeli kızım katıldı. İş hayatında da yoğun bir yılı geride bıraktım. Bunun dışında değerli bir toplulukta bilgi birikimimi paylaşabilme şansına sahip oldum. Umuyorum ki yazdığım makaleler, yanıtladığım mailler/forumlar ve seminerler ile pek çok noktada yazılıma gönül verenlere destek olabilmeyi başarabilmişimdir. Yıl sona ererken değerli yazgeliştir ailesi bana kapılarını açarak kalite şampiyonu rolünü üstlenmemi sağladılar.

   Tüm bu çalışmalarım Microsoft tarafından teşvik edilmek adına En Değerli Profesyonel, MVP, ünvanı ile ödüllendirildi. Aldığım bu ünvanla birlikte gururlanırken, omuzlarımdaki yükün bir kat daha arttığını şimdiden hissediyorum.

   MVP ünvanını almamda bana ön ayak olan değerli arkadaşım Cengiz Han’a, Visual C# alanındaki paylaşımlarımı gören MVP Lead’imiz sevgili Baransel Doğan’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

9 yorum

 1. Cengiz Han   •  

  Tebrikler dostum,
  Ufacik bir tesvigimiz olduysa ne mutlu 🙂

  Turk MVP toplulugu kalitesini daha da artiracak bir uye kazandi bence.

  • Fatih Boy   •     Yazar

   Desteğin için tekrar teşekkürler dostum

 2. Ahmet Budak   •  

  Tebrikler Fatih Bey. Başarılarınızın devamını dilerim.

 3. İbrahim Akbaş   •  

  Tebrik ediyorum…Basamakları sürekli çıkman dileğiyle.
  darısı başıma….

 4. Gokhan Manduz   •  

  Tebrikler Fatih. Başarı ve ödüllerinin devamını bekliyoruz..

 5. Muammer BENZEŞ   •  

  Fatih Hocam,
  Tebrik ediyorum, bu kadar çalışan ve hakeden birinin ve özellikle de senin almış olmana çok sevindim.

  Nice MVP ödüllü yıllara…

 6. Emre   •  

  Tebrik ederim hocam 🙂

  Sevgilerimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.