Microsoft MVP Ödülü v4.0

   Bir yıl daha ne kadar da çabuk geçti ve 4. nominasyon dönemimde… 4. defa güzel bir haberle yeni yıla başlıyorum, Microsoft tarafından Visual C# alanında bir kez daha En Değerli Profesyonel (Most Valuable Professional, MVP) ödülüne layık görüldüm.

   2011 başında aldığım MVP ödülü sonrası omuzlarımdaki yük ve sorumluluğun arttığından bahsetmiştim sizlere, geçen sürede bu yükü en iyi şekilde taşıdığıma inanıyorum. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde Enterprisecoding.com, TembelYazilimci.com üzerinden yazdığım yazılara ek olarak önce youtube daha sonra da Enterprisecoding.tv üzerinden sizlerle görsel konu anlatımlarını da paylaştım. 2013’ün ikinci yarısı aynı zamanda hayatımda önemli değişikliklerin de olduğu bir 6 ay oldu. Öncelikle 7 yılı aşkın süredir Proje Yöneticisi olarak çalıştığım firmamdan ayrıldım. Yeni iş ve yeni sorumluluklarımla birlikte şehir de değiştirdim, Angaralı oldum Winking smile. 2014 ile birlikte hayatımdaki değişimlerin devamının da geleceğini hissederken bir kez daha bana verilen bu ünvan ve ödül ile moral buldum.

    Son olarak; daha öncede olduğu gibi geçtiğimiz bir yıl içerisinde bana ve diğer tüm MVP’ arkadaşlarıma desteğini esirgemeyen MVP Lead’imiz Sinem Eylem Arslan’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

2 yorum

  1. Bayram   •  

    Tebrik ederim.

  2. Burhan ERSOY   •  

    Tebrikler hocam. Bize de emeklerinin karşılığını alabilmen için, çok çalışmak ve makalelerini özümsemek kalıyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.