Windows Server AppFabric RC sürümü yayınlandı

Bugün Application Infrastructure Virtual Event’in başlamasıyla birlikte Windows Server AppFabric’in RC sürümü yayınlandı. http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=169435 adresinden indirebileceğiniz bu sürümü aynı zamanda Web Platform Installer üzerinden bilgisayarınıza otomatik kurmanız mümkün.

http://msdn.microsoft.com/appfabric adresini ziyaret ederek Windows Server AppFabric ve RC sürümü hakkında detaylı bilgiler bulabilir, yardım konuları ve örneklerden faydalanabilirsiniz.

Application infrastructure Virtual Event’le ayrıca BizTalk Server 2010’un ilk betası da duyuruldu. Windows Server AppFabric ile entegre çalışabilen yeni BizTalk Server 2010 hakkında daha detaylı bilgiye Biztalk web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.