Yazgeliştir Gönülüleri Toplantısı

image   Türkiye’de yazılım geliştirme alanında çalışanların paylaşım noktası olan Yazgeliştir takipçileriyle yaz geliştir ekibi 23 Ekim Cumartesi  günü düzenlenecek olan Yazgeliştir Gönüllüleri etkinliğinde bir araya geliyor. Bu etkinlikte Yazgeliştir yönetimi ve editörleri ile tanışabilir, Yazgeliştir ile ilgili son gelişmeler ve gelecek planlarından haberdar olabilirsiniz. Etkinlikte yazılım geliştirme alanındaki son yenilikler içerikli bir sunumla katılımcılarla paylaşılacak. Microsoft İstanbul ofisinde saat 13:00’te başlayacak etkinlik programını aşağıda bulabilirsiniz:

Tarih:

23 Ekim 2010 Cumartesi, 13:00 – 17:00

Program:

  • 13:00 – 14:00 Yazgeliştir yönetimi ile tanışma
  • 14:00 – 15:00 Son gelişmeler ve 2011 planları
  • 15:00 – 15:45 Açık tartışma
  • 16:00 – 16:45 Yazılımcılar İçin Yenilikler – Tamer Öz

Yer:
Microsoft İstanbul Ofisi
Bellevue Residence Levent Mahallesi
Aydın Sokak. No:7
Levent,
34340 İstanbul/Türkiye

   Katılım için adınızı, soyadınızı yazgelistir@yazgelistir.com adresine maille bildirmeniz gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.