NedirTV Webiner   Webiner’lerine tüm hızıyla devam eden NedirTV’nın bu ayki programında bende iki webinerle bulunuyorum;

 

 

 

Cambaz Debugger – C# Uygulamalarında Hata Ayıklama

   24 Aralık 2011 Cumartesi saat  21:00’da gerçekleşecek olan bu webiner’de C# uygulamalarınızda hem yazılım geliştirici makinesinde, hem de müşteri makinesinde oluşan hatalarda nasıl debug yapabileceğinizi sizlerle paylaşacağım.

   Genel bir katılımı hedeflendiğim bu webiner’in ilk bölümünde Visual Studio ile nasıl debug yapabildiğimizi incelerken, ikinci bölümünde herhangi bir geliştirme ortamının olmadığı müşteride oluşan hataların nasıl tespit edilebileceğinden, Windows hata yönetiminden, hata dökümü almaktan ve WinDBG v.b. uygulamalardan örneklerle bahsedeceğim.

Webiner’e bu linkten katılmanız mümkün. Webiner’i takviminize eklemek için bu link’i kullanabilirsiniz.

C#’ın Geleceğine Bir Bakış

   26 Aralık 2011 Pazartesi saat  21:00’da gerçekleşecek olan bu webiner’de adından da tahmin edebileceğiniz gibi C#’ın önümüzdeki sürümlerinde bizleri nelerin beklediğini göreceğiz.

   Her yeni sürümde daha da güçlü bir dil haline gelen C#’ın önümüzdeki 2 sürümünde bizlere ne süprizleri var merak ediyorsanız kaçırmayın derim.

   Webiner’e bu linkten katılmanız mümkün. Webiner’i takviminize eklemek için bu link’i kullanabilirsiniz.

 

Not: Webinerlere katılmak için sadece bir defaya mahsus bilgisayarınıza Office Live Meeting’i kurmanız gerekmektedir. Webiner saatinden 15 dakika önce webiner linkine tıkladığınızda, gerekli kurulum için yönlendirmeler yapılacaktır.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

@fatihboy 17 Aralık 2011 - 12:49

Aralık Ayı Webinerlerim http://t.co/qBkCeERO

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi