Home Türkçe DreamSpark + Pluralsight

DreamSpark + Pluralsight

by Fatih Boy
1 comment

   DreamSpark üyeleri Pluralsight’ta 90 günlük ücretsiz kullanım hakkına sahip oldu. Microsoft’un öğrencilere ücretsiz olarak profesyonel ürünleri sunduğu DreamSpark programı ile Pluralsight arasında yapılan anlaşma ile artık tüm DreamSpark üyesi öğrenciler sunular bu profesyonel ürünler hakkında 90 günlük eğitim hakkına sahip oluyor, üstelikte hiç bir ücret ödemeden!

Pluralsight üyeliğini başlatmak için DreamSpark sayfasındaki link kullanılabilir

   Pluralsight tarafından sunulan bu ücretsiz eğitimlere ulaşmak için DreamSpark web sitesine giriş yaparak pluralsight için ayrılmış sayfada Get Key butonu yardımıyla gerekli olan anahtarı alabilirsiniz.

pluralsight-code

   Bir sonraki adımda ise http://training.pluralsight.com/Dreamspark adresine giderek code alanına size verilen anahtarı yazarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

   Bu işbirliğinin öğrenciler açısından oldukça faydalı olacağını umuyorum.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

gokhanweb 19 Ocak 2012 - 20:21

pluralsight-training.net’den bende yararlanıyorum. çok değerli bir kaynak. eğer microsoft’un üniversiteniz ile anlaşması varsa kesinlikle dreamspark’dan yararlanmalısınız. mersin üniversitesi anlaşmada yok. daha önceden vardı. neyseki ben visual studio 2010’u indirmiştim. java,c++,javascript,c# dersleri çok iyi.

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi