11 Mayıs 2013 cumartesi günü Muammer Benzeş ve Sertay Halka ile birlikte INETA Türkiye olarak Bilgisayar ve Bilişim Topluluğu’nun davetlisi olarak Dumlupınar Üniversitesi’ndeydik.

Dumlupınar Tech Day etkinlik afişi

 

    Etkinliğin ilk oturumunda Muammer’le başladığımız güzel söyleşiye sonlara doğru Sertay’ın da katılmasıyla daha da eğlenceli anlar yaşadık. Her ne kadar iş hayatında katılımcıları bekleyenleri tüm gerçekliğiyle paylaşmamız biraz sarsmış olsa da (:) ) bunu bilerek donanımlarını tamamlamaları, bunlara hazırlıklı olabilmeleri adına faydalı bir söyleşi olduğuna inanıyorum. Söyleşinin devamında da hep birlikte teknolojinin gidişatını ve hayatımıza etkilerini paylaştık.

Etkinlik ardından katılımcılarla...

   Etkinliğin devamında ise Windows 8 ve Kinect oturumları ile katılımcılarlaydım. Gün sona ererken dönüş saatimin yaklaşmasının da etkisiyle hızlandırılmış bir kinect sunumu ardından eğlenceli bir günü geride bırakmış olduk.

   Gün biterken şehrin anahtarını almanın mutluluğu (:) ) ve günün eğlenceli anları zihnimde yer ederken İzmir’e dönüş yolculuğu çoktan başlamıştı. Bu güzel etkinliğe ev sahipliği yapan Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Topluluğuna teşekkür ederim.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi