Home Türkçe Enterprisecoding Android Uygulaması Yayında

Enterprisecoding Android Uygulaması Yayında

by Fatih Boy
1 comment

url_qr_code   Bugün gururla açıklıyorum ki; paylaşımlarımı gerçekleştirdiğim Enterprisecoding web sitem ve video kanalım dışında sizlerle çevrim içi/dışı iletişimde olabileceğimiz bir başka ortam daha hazır : Enterprisecoding Android uygulaması.AnaEkran

    Bir süredir çevrim dışı ve mobil ortamlarda da sizlerle buluşabilme fikri aklımdaydı. Bugün, Enterprisecoding Android uygulaması ile bu hayalimde bir adımı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Android Market üzerinde cep telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama ile makalelerimi telefonunuzdan rahatlıkla okuyabiliyor olacaksınız. Android işletim sistemli cep telefonlarına özel geliştirilen ve Türkçe bir arayüze sahip olan uygulama, makaleleri telefonunuzda saklayarak istediğiniz zaman erişebiliyor olmanıza da olanak sunmakta.

market_qr_code    Uygulamayı cep telefonunuza android market sayfası üzerinden kurabileceğiniz gibi yandaki Android Market QR kodu ile de kolayca ulaşabilirsiniz. Bu ilk sürümler güzel bir noktaya gelmekle birlikte ilerleyen sürümlerde sizlere daha etkileşimli bir arayüze sahip uygulama sunmayı hedeflemekteyim.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

Samet ÇELİKBIÇAK 4 Mayıs 2011 - 10:45

Tebrik ediyorum Fatih abi. Andorid dünyasına hoş geldin. Bende geçtiğimiz zamanlarda şöyle bir bakmıştım bu dünyanın kapısından.Şimdi senin uygulamayı görünce terkar bir istek uyandı içimde umarım bende güzel ve faydalı uygulamalar geliştirebilirim tıpkı senin gibi.

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi