Geçtiğimiz cumartesi günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Student Branch Computer Society davetlisi olarak CS101 etkinliğindeydim.

Etkinlik afişi

   Katılımın oldukça fazla olduğu bu güzel etkinlikte katılımcılar GDG Ankara ile Android programlama hakkında bilgi edindikten sonra sıra Kinect sunumuma geldi. Şimdiye kadar daha çok Bilgisayar Mühendisi ağırlıklı etkinliklerde yer aldığım için çoğunluğu Elektrik-Elektronik Mühendisi olan bu kitleye hitap etmek; hele ki içeriği daha böylesi teknik olan bir sunumla hitap etmek benim için farklı bir deneyimdi.

   İşin ilginç yanı; etkinlik şimdiye kadar ki en eğlenceli etkinliklerimden birisiydi. Hem eğlendim, hem de eğlendirdim. Demek ki bu etkinliğin kitlesi Elektrik-Elektronikçilermiş 😉

  Etkinlik sona erip ve dönüş yolculuğu başladığında, her ne kadar yorgun olarak bir günü sonlandırmış olsam da, ev sahiplerinin böylesine güzel ağırladığı ve eğlendiğim bir etkinliği gerçekleştirmiş olmaktan mutluydum.

  Güzel Eskişehir’in misafirperver ev sahipleri olan IEEE Student Branch Computer Society’ye bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir başka etkinlikte görüşmek üzere.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

3 comments

@akinakgul 29 Nisan 2013 - 21:41

RT @fatihboy: ESOGÜ’da Kinect ile eğlendik http://t.co/l9LtMHYgee

Reply
@AtesE3 29 Nisan 2013 - 22:37

RT @fatihboy: ESOGÜ’da Kinect ile eğlendik http://t.co/l9LtMHYgee

Reply
@cansu_tmkgl 30 Nisan 2013 - 17:33

RT @fatihboy: ESOGÜ’da Kinect ile eğlendik http://t.co/l9LtMHYgee

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi