Mutlaka farkındasınızdır, son zamanlarda Ineta Türkiye olarak çok farklı etkinliklere imza attık; ama bu defa duyurusunu yapacağım etkinliklik daha öncekilerden farklı.

   21 Nisan 2012 günü Microsoft Türkiye ofisinde Windows 8 workshop’ı düzenliyoruz.; fakat bu etkinlikte konuşmacı olarak bizleri görmeyeceksiniz. Bu wokshop Microsoft’ta Developer Platform & Evangelism (DPE)’de üst düzey yönetici olan Michael Platt tarafından gerçekleştirilecek. Tüm gün sürecek ve uygulamalı olacak olan bu etkinlikte Windows 8 için uygulama geliştirme eğitimi alma şansına sahip olacaksınız.

Windows 8 Workshop afişi

   http://fth.by/win8workshop adresinden kayıt yaptırabileceğiniz bu etkinlik için acele edin; çünkü katılımcı sayısı 150 ile sınırlı 😉

   Uygulamalı workshop’tan maksimum düzende yararlanabilmeniz için yanınızda Visual Studio 11 ve Windows 8 Consumer Preview kurulu bir laptop ile gelmenizi tavsiye ederim.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

(@fatihboy) (@fatihboy) 16 Nisan 2012 - 21:57

Michael Platt ile Windows 8 Workshop http://t.co/ugxB4rLH

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi