Home Türkçe Microsoft MVP Ödülü v4.0

Microsoft MVP Ödülü v4.0

by Fatih Boy
2 comments

   Bir yıl daha ne kadar da çabuk geçti ve 4. nominasyon dönemimde… 4. defa güzel bir haberle yeni yıla başlıyorum, Microsoft tarafından Visual C# alanında bir kez daha En Değerli Profesyonel (Most Valuable Professional, MVP) ödülüne layık görüldüm.

   2011 başında aldığım MVP ödülü sonrası omuzlarımdaki yük ve sorumluluğun arttığından bahsetmiştim sizlere, geçen sürede bu yükü en iyi şekilde taşıdığıma inanıyorum. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde Enterprisecoding.com, TembelYazilimci.com üzerinden yazdığım yazılara ek olarak önce youtube daha sonra da Enterprisecoding.tv üzerinden sizlerle görsel konu anlatımlarını da paylaştım. 2013’ün ikinci yarısı aynı zamanda hayatımda önemli değişikliklerin de olduğu bir 6 ay oldu. Öncelikle 7 yılı aşkın süredir Proje Yöneticisi olarak çalıştığım firmamdan ayrıldım. Yeni iş ve yeni sorumluluklarımla birlikte şehir de değiştirdim, Angaralı oldum Winking smile. 2014 ile birlikte hayatımdaki değişimlerin devamının da geleceğini hissederken bir kez daha bana verilen bu ünvan ve ödül ile moral buldum.

    Son olarak; daha öncede olduğu gibi geçtiğimiz bir yıl içerisinde bana ve diğer tüm MVP’ arkadaşlarıma desteğini esirgemeyen MVP Lead’imiz Sinem Eylem Arslan’a bir kez daha teşekkür ediyorum.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

2 comments

Bayram 1 Ocak 2014 - 23:52

Tebrik ederim.

Reply
Burhan ERSOY 2 Ocak 2014 - 09:18

Tebrikler hocam. Bize de emeklerinin karşılığını alabilmen için, çok çalışmak ve makalelerini özümsemek kalıyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi