image
Ankara ve İstanbul’dan sonra hızla İzmir’de devam eden Microsoft Türkiye Yaz Okulu 2010’da C# ile 2 güzel gün geçirdik. Katılım sağlayan arkadaşlarla birlikte ilk gün temel C# konularını ele aldıktan sonra ikinci gün daha çok iş hayatımızda karşımıza çıkabilecek örneklerle ilerlemeye çalıştık.

DSC07093

Daha önce Dokuz Eylül üniversitesinin Tınaz Tepe kampüsünde bulunma fırsatım olmadığı için kampüsü görmeyi dört gözle bekliyordum. İzmir-Çanakkale otoyolu üzerinden rahat ve hızlı bir şekilde ulaşılabilen kampüs gördüğüm kadarıyla konum olarak çok güzel bir yerde.

Şanslıyız ki ilk hafta yaşanan klima problemlerini uzak masaüstü ile klimalı labaratuvarlardan bağlanarak aşabildik. İlk gün özellikle bir kaç laboratuvarı dolaşmış olsakta netbook’lu seyyar eğitimci olmanın avantajını yaşadım 🙂

Her ne kadar iki gün C# gibi geniş bir konu için dar bir zaman dilimi olsa da elimizden geldiğinde geniş bir yelpazede bilgi paylaşımında bulunduk. Bilgiye açık bulduğum katılımcı arkadaşlarımla iş hayatındaki deneyimlerimi paylaştığım iki günlük bu eğitimlerin faydalı olduğunu umuyorum.

Eğitimlerde anlatmış olduğum konulara dair sunumumu aşağıda bulabilirsiniz;

[slideshare id=4938663&doc=csharp-microsoftyazokulu2010-100810132755-phpapp02]

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi