Bu hafta sonu Engin Polat ve Muammer Benzeş ile birlikte Süleyman Demirel Üniversitesi Yazılım kulübünün davetlisi olarak Isparta’daydım..

IMG_0765

   Süleyman Demiral Üniversitesi Prof. Dr. Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezinde gerçekleşen etkinliğe soğuk ve yağmurlu hava rağmen iyi bir katılım oldu.

IMG_0708

   Katılımcılara Windows 8 ile birlikte yazılım geliştirici olarak bizlerin nasıl etkileneceğini, bizleri nelerin beklediğini anlatırken Windows 8 ile yazılım geliştirirken nelere dikkat edilmesi gerektiğini de paylaştım.

  Sevgili Muammer ve Engin’in de Windows Azure ve Windows Phone 8 konularında değerli bilgi ve deneylerini paylaştığı bu güzel etkinliğin katılımcılar açısından oldukça faydalı olduğuna inanıyorum.

   Süleyman Demirel Üniversitesi Yazılım kulübüne böylesi güzel bir etkinliği organize ettikleri ve iyi bir ev sahibi oldukları için tekrar teşekkür ediyorum.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

@sduyazilim 17 Mart 2013 - 22:21

Fatih BOY’un Kaleminden Yazılımcılar SDÜ’de Buluşuyor Etkinliğimiz.
Süleyman Demirel Üniversitesindeydik : http://t.co/lWnIAXJK7f

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi