Yazılımcılar İzmir’de Buluştu

   Yoğun ve bir o kadar da güzel iki gün geride kaldı. INETA Türkiye olarak hafta sonu  İzmir’de oldukça güzel bir etkinliğe imza attık; “Yazılımcılar İzmir’de Buluşuyor”.

İlk günün sonunda yaptığımız panel'den bir kare

   Daron, Muammer, Sertay ve Mahmut’la birlikte katılımcılara Roslyn’den, Windows Phone’a, Windows Azure’dan, Windows 8’e, Asp.Net 4.5’e, WCF’e, Workflow Foundation’a kadar oldukça geniş yelpazede bilgi ve deneyimlerimizi aktardık.

Cambaz Debugger Eğitiminde bir kare

   İki günlük etkinlikte, .Net framework’ün ilerleyen sürümlerinde karşımıza çıkacak olan Microsoft “Roslyn” projesi ve uygulamalarda hata ayıklama hakkındaki iki oturumda bilgi ve deneyimlerimi katılımcılara aktardım.

Oturumlarda katılımcılara önemli bilgi ve deneyimler aktarıldı

    INETA Türkiye olarak etkinlik kadar öncesinde ve sonrasında da oldukça eğlendiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Hafta sonu boyunca devamlı gülmemizin etkisi olsa gerek, evlerimize dağılırken dahi yüzümüzde gülümseme eksik olmadı.

   Ege Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı bu güzel etkinliğin tüm katılımcılar için faydalı olduğunu umuyorum.

Fatih Boy

Ankara'da yaşayan Fatih, kendi şirketinde özellikle bankacılık, sigortacılık ve otomotiv sektörlerinde IT danışmanlıkları vermektedir. Devops, ALM süreçleri, kurumsal veri yolu sistemleri, kurumsal altyapı ve yazılım geliştirme konularında destek vermektedir. Boş zamanlarında açık kaynak kodlu projeler geliştirmeyi ve bilgisini yazdığı makalelerle paylaşmayı seven Fatih, aynı zamanda Visual C# ve Visual Studio teknolojileri konusundan Microsoft tarafından altı yıl üst üste MVP (En Değerli Profesyonel) ödülüne layık görülmüştür. İş hayatı boyunca masaüstü uygulamaları, web teknolojileri, akıllı istemciler gibi konularda Asp.Net, Php, C#, Java programlama dilleri ve MySql, MsSql ve Oracle gibi veritabanı yönetim yazılımları ile çalışmıştır. İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan makalelerini gerek İngilizce bloğunda, gerekse de Türkçe bloğunda bulabileceğiniz gibi web sitesinden de açık kaynak kodlu geliştirdiği yazılımlarına ulaşabilirsiniz. vCard - Twitter - Facebook

6 yorum

 1. Tugberk   •  

  Çok kaliteli ve dolu dolu bir etkinlik oldu. Tekrar çok teşekkürler.

  • Fatih Boy   •     Yazar

   İlerleyen zamanlarda başka şehirlerde de böylesi güzel etkinliklere imza atacağız 😉

  • Fatih Boy   •     Yazar

   Merhaba Erkan,
   Bir aksilik olmazsa 1 hafta içerisinde Enterprisecoding Video Kanalında etkinlik videolarını paylaşacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.