Gerçekten güzel bir haftasonuydu, Kayseri’de yazılımcılarla buluştuk. INETA Türkiye olarak yazılımcılar buluşuyor serisinde bu hafta sonu Daron Yöndem, Engin Polat, Özkan Altuner ve Muammer Benzeş ile birlikte Kayseri’deydik.

   Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte ben de “C#’ın Geleceğine Bir Bakış” ve “Hayat Asenkron Güzel – C# ile asenkron programlama” başlıklı oturumlarla yer aldım.

DSC_2644

   Böylesi bir etkinliğin gerçekleşmesi için bize sponsor olan Erciyes Teknopark ve Ledeca‘ya, değerli desteklerini esirgemeyen hocalarımız Mete Çelik ve Fehim Köylü‘ye sonsuz teşekkürler. Etkinliği başından sonuna kadar oldukça başarılı bir organizasyonla gerçekleştirmemizi sağlayan Erciyes Üniversitesi ACM Öğrenci Topluluğu‘na da büyük bir teşekkür ediyorum. İtiraf etmeliyim ki bizleri gerçekten çok güzel şekilde ağırladılar.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

1 comment

(@fatihboy) (@fatihboy) 23 Mart 2012 - 08:33

Yazılımcılar Kayseri’de Buluştu http://t.co/jn5PGfFN

Reply

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi