Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz güzel etkinlik ardından 29 Mart’ta yeniden Bilişim Topluluğunun davetlisi olarak Selçuk Üniversitesindeydim.

Etkinlik afişi

 

  Windows 8 ile başladığımız etkinliğe özel istek üzerine Kinect ile devam ettik. Her ne kadar geçtiğimiz yıl da Kinect ve Robosapien ile güzel bir sunum gerçekleştirmiş olsak da Bilişim Topluluğunun özel ricası üzerine bu yıl ki programıma Kinect’i tekrar ekledim. Bu seferki sunumda Robosapien’e ek olarak %100 yerli imalat robotumu da katılımcılara tanıttım 🙂

SAM_1346

   Kinect sunumu ardından günü Team Foundation Server ile kapattık. Üniversiteden mezun olduktan sonra katılacağımız iş hayatında bize faydalı olacak konulardan birisi olan Team Foundation Server olsa da tabi ki robotlu bir kinect en fazla ilgi çeken konu oluyor.

   Bu güzel etkinliği düzenleyen, öncesi ve sonrasında iyi bir ev sahibi olan Selçuk Üniversitesi Bilişim Topluluğuna ve sevgili Umut Bakir’e tekrar teşekkür ediyorum.

Şu Yazıları da Sevebilirsiniz

Leave a Comment

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazla Bilgi